WALLGRADE

Trend

Dijital  baskılı duvar kağıtları son yıllarda dekorasyonun temel bileşenleri arasında öne çıkmaya başladı. 

Sınırsız renk ve desen seçenekleri ile her trendin ve her stilin kendini gerçekleştirmesinde aldığı rolün yanısıra çevre dostu sağlıklı malzemeleri ve uygulama kolaylığı ile hem fonksiyon hem maliyet açısından avantaj sağlamaktadır. Seçilen desenin uygulanacak duvar geometri ve ölçüsüne uygun olarak üretilmesi malzemeye kullanım açısından esneklik kazandırmaktadır. 

Duvarlarınıza uygulayacağınız desenler uygulama yapılan alanda hacimsel algılar yaratır. Küçük mekanlarda üç boyutlu desenler daha derin, dikey desenler daha yüksek, yatay desenler daha geniş algısı yaratır. Ayrıca seçilen renk ve desen odanın sıcaklık ve ışığnıda etkiler.

Duvar kağıdı seçiminde en önemli unsur şüphesiz tarzınızdır. Modern,  klasik, country, avantgarde, pop art vb . Mevcut yapının bileşenleri; yer döşemesi , duvar tav-van malzemeleri sabit ve hareketli mobilyalar, perde ve halı gibi ev tekstil ürünleri, aksesuarlar seçilen duvar kağıdı ile uyumlu olmalıdır. Dijital duvar kağıtları her tarzı karşılayacak ürün yelpazesine sahip olup desen ve renkler ile güncel trendlerin mevcut tarzlara eklenmesinde pratik bir yol oluşturmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir